Apie mus

Apie ATRansport darbą ir komandą.

Mūsų komandos sukaupta patirtimi stengiamės įgyvendinti kiekvieno kliento poreikius, kad kelionė vyktų kuo sklandžiau.

Klientų pasitikėjimą stengiamės pateisinti savo tikslingai atliktu darbu: atsižvelgiame į kliento norus, pageidavimus… Atsižvelgdami į kliento pageidavimus siūlome optimalų logistikos sprendimą bei kontroliuojant visą procesą užtikriname saugų krovinių gabenimą „nuo durų iki durų“.

Net tris kartus į savaitę reguliariais reisais vežame keleivius ir siuntinius tarptautiniu maršrutu LIETUVA – VOKIETIJA – OLANDIJA – BELGIJA ir BELGIJA – OLANDIJA – VOKIETIJA – LIETUVA.

Sąžiningai stengiamės visus keleivius, siuntinius, krovinius, augintinius paimti bei pristatyti „nuo durų iki durų“ iš Lietuvos miestų į sutartą vietą. (Vokietijoje, Olandijoje, Belgijoje pristatome į nurodytą adresą).  Keleiviai nėra persodinami į kitus mikroautobusus. Dėl Jūsų komfortiškumo mikroautobusai yra nauji ir tvarkingi.

Vairuotojai bendraujantys bei visada pasiruošę Jums padėti, bei atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus.
Kadangi mūsų transporto priemonės – naujos ir į jų komforto būklės gerinimą yra investuota daug, kelionė bus saugi, mažiau triukšminga ir varginanti ir be transporto priemonės techninės būklės „nesklandumų“. Visos kelionės metu, visi keleiviai yra drausti.